новорічний корпоратив

Новорічний корпоратив в лісі

Кожен новий рік ми мріємо отримати в подарунок щось особливе, казкове. А як щодо проведення новорічного корпоративу в лісі? Адже при правильній підготовці це зимове свято може стати самою яскравою та незабутньою подією в році.

Корпоратив на природі

Прекрасним варіантом новорічного свята може стати корпоратив на комфортабельній базі відпочинку недалеко від міста. Вдихаючи суміш запаху соснового лісу і свіжого морозного повітря після задушливого міста, Ви наповнитеся бадьорістю і силами на весь наступний рік.

новорічний корпоратив

На території бази відпочинку «Радута» є все необхідне для проведення новорічного корпоративу за містом: великий двоповерховий ресторан, декілька окремих банкетних залів, велика територія для організації конкурсів на свіжому повітрі, готель. Наші зали виконані в нейтральному стилі, тому легко трансформуються, в залежності від формату заходу і кількості учасників.

Ми завжди готові допомогти Вам в організації корпоративу. Підготуємо для Вас все, що необхідно для найкращого свята:

  • Індивідуальне меню
  • Розміщення в котеджах бази відпочинку
  • Безкоштовна парковка
  • Допомога в підготовці та оздобленні майданчиків для корпоративу.

Готель взимку

Вам залишається тільки подзвонити по телефону +380 99 422 1007  та обговорити умови і нюанси.

Розпланувати, яким чином відзначити Новий Рік з колективом краще заздалегідь, адже з кожним днем ​​варіантів для бронювання залишатиметься все менше і менше.

Call Now Button